Üç yıl boyunca kolluk kuvvetlerinden saklandı polis cinayet zanlısını gözaltına aldı

Üç yıl boyunca kolluk kuvvetlerinden saklandı polis cinayet zanlısını gözaltına aldı

Polis federal arananlar listesinde yer alan 51 yaşındaki bir adamı gözaltına aldı.

Operasyonel arama faaliyetleri sırasında polis, federal arananlar listesinde yer alan 51 yaşındaki bir adamı gözaltına aldı. Yaklaşık üç yıl boyunca Rostov bölgesindeki kolluk kuvvetlerinden saklandı. Bu, Rusya İçişleri Bakanlığı Krasnodar Bölgesi Ana Müdürlüğünün basın servisi tarafından bildirildi.
Aralık 2020’de Kanevsky bölgesinde meydana gelen 44 yaşındaki bir adamı öldürdüğünden şüpheleniliyor. Aranan adam bazen kurbanının evinde yaşıyordu. Müfettişlere göre, çatışma sırasında saldırgan ev sahibini çok sayıda bıçakla yaraladı.

Şu anda saldırgan soruşturma makamlarına teslim edildi.

— Geçmiş yıllardaki suçların çözülmesi içişleri organlarının çalışmalarındaki önceliklerden biridir. Faillerin yıllar sonra bile adalet önüne çıkarılması, vatandaşların haklarının korunmasına ve cezanın kaçınılmazlığı ilkesinin hayata geçirilmesine yardımcı oluyor” dedi.
Daha önce Kuban News tarafından bildirildiği üzere Soçi polisi, tefeci olduğu ortaya çıkan sarhoş bir sürücüyü gözaltına aldı. Khostinsky bölgesindeki trafik polisi alayının çalışanları, 39 yaşındaki bir yerel sakinin kullandığı moped’i inceleme için durdurdu. Dış işaretlere göre sürücü sarhoştu. Polis, arama sırasında adamın üzerinde bilinmeyen madde içeren 13 paket buldu. Muayene bunun yaklaşık 9 gram ağırlığındaki metilefedron olduğunu gösterdi. Müfettişler, tutuklunun telefonunda satış amacıyla yerleştirmeyi planladığı yerlerin koordinatlarının yer aldığı fotoğraflar buldu. 20 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir