Reddit’te kocasını yakan onun sırrını öğrenen bir kadının hikayesi ortaya çıktı

Reddit’te kocasını yakan onun sırrını öğrenen bir kadının hikayesi ortaya çıktı

Reddit’te kocasını epik bir şekilde “yakan” ve onun sırrını öğrenen bir kadının hikayesi ortaya çıktı. Yanlışlıkla kocasının kendisinden bir şeyler sakladığını öğrenmiştir ve artık nasıl davranacağını bilememektedir.

Reddit'te kocasını yakan onun sırrını öğrenen bir kadının hikayesi ortaya çıktı

Her şey sosyal ağlar sayesinde oldu. Adam karısına Instagram akışının ekran görüntüsünü gönderdi. Ona ilginç bir resim göstermek istedi. Ancak özenli eş, çerçevede çıplak bir kızın fotoğrafının yer aldığını fark etti. Görünüşe göre kocası, beslemesinde bu tür resimler olduğu için müstehcen içerik görüyor.

Kadın hemen kocasına sosyal ağlarında neden “çilek” olduğunu sordu. Bu tür içeriklere abone olmadığı iddia edildiği için fotoğrafın algoritmalar tarafından kendisine “kaydırıldığını” belirtti. Ancak eş, samimi fotoğrafların yalnızca daha önce “çilek” ürününü görüntüleyenlerin tavsiyelerinde yer aldığını belirtti.
“Az önce işten eve döndüğünde benimle konuşacağını söyledi. Gerçekten endişelenmeli miyim bilmiyorum. Belki aşırı tepki veriyorum, bununla nasıl başa çıkmalıyım? Birbirimizin telefonlarına bakmıyoruz çünkü birbirimize güveniyoruz.. Ama artık bunda cinsel içerikli tek bir fotoğraftan daha fazlası olabileceğini düşünüyorum” dedi kadın.

Ağ reaksiyonu
Kullanıcılar, bir kadının abartabileceğini ve aşırı dramatize edebileceğini belirtti. Yorumcular şunu yazıyor:

“Tamam, diyelim ki seksi bir şeye bakıyor. Ne olmuş yani?”
“Kişisel olarak bunun gerçekten bir sorun olmadığını düşünüyorum. Instagram ve Facebook’ta bana sürekli olarak kendi arama geçmişim ile hiçbir ilgisi olmayan önemsiz şeyler teklif ediliyor.”
“Eminim güvensizliklerinizin kontrol edebildiğiniz faktörlerle hiçbir ilgisi yoktur. Siz de sizden nefret edene kadar onu kontrol edeceksiniz.”
Reddit’te daha önce kocasının telefonunu karıştıran ve onu çılgına çeviren bir şey bulan bir kadının hikayesini hatırlayalım.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir