Ünlü isveçlilerden ispanyol sahil kasabasındaki yaşam hakkında bilgi alın

Ünlü isveçlilerden ispanyol sahil kasabasındaki yaşam hakkında bilgi alın

Son yıllarda pek çok ünlü İsveçli İspanya’nın güneşli kıyılarına yerleşti. Kadın yeni memleketinde başarılıdır, ancak girişimci Adam’ın canı sıkıldı ve evini sattı.
– Artık İsveçliler suçlularla ilişkilendiriliyor ve bu çok şık değil, diyor.

Onlarca yıldır İsveçliler tüm yıl boyunca güneşin, denizin ve yeşil golf sahalarının ilgisini çekiyor. Bugün İspanya’nın güneşli kıyısında iki İsveç okulu var, üçüncüsü de açılmak üzere. Bölgede 100’den fazla İsveçli komisyoncu bulunmaktadır ve İsveçliler tarafından işletilen restoranlar ve gece kulüpleri bulunmaktadır.

27 yaşındaki kadın, korona salgını sırasında kasaba’ya taşınmak için adım attı. Güneş ve palmiye ağaçları arasında içerik yaratmanın daha kolay olduğunu düşünüyor.

Genç kadın, “Tatilde olduğunuza dair bir imaj yaratırsınız ve belki de onu takip etmek daha ilginç olur” diyor.

Evini satıyor
Son yıllarda İspanyol ve İsveç polisi, çete suçlularının kasaba’ya yerleşmek için İsveç’ten ayrıldığını fark etti. İsveçli polis memuru İspanya’nın güneş kıyısında birkaç yüz, hatta 1000 kadar aktif suçlu İsveçlinin bulunduğunu söyledi. Genç kadın suçu fark etmiyor ama bazen arkadaşlarından hikayeler duyuyor.

– Kulüplere giden kız arkadaşlar pek çok çete kavgası ve buna benzer olayları görebilirler. Ama kimse bunun hakkında konuşmuyor, diyor.

“Baş ağrısı insanlar”
Multimilyoner ve eski politikacı kasabadaki varlıklı insanların hayatından ve pahalı restoranlardan etkilendi. Uzun süredir oradaki evini satmaya çalışıyor. Artan suçluluk onun yorulmasının nedenlerinden biridir.

– Onlar baş ağrısı çeken insanlar, yani çok suçlular, herkesin ne kadar zengin olduğunu göstermek zorunda olduğu yeni zenginler sınıfıyla karışmışlar. Bunun eğlenceli olduğunu düşünmüyorum, diyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir